به سايت زرد قناري (وابسته به شرکت تعاوني پاک گسترش امين يار) خوش آمديد!
جستجو
تاريخ انتشار 25/8/1394 - 11:37
کد رويدادهاي شرکت 134 تعداد بازديد 1696    

گردهمايي استان گلستان - بندر گز
  دومين گرهمايي استاني و اولين گردهمايي استان گلستان

دومين گردهمايي استاني اتحاديه زرد قناري،‌ اولين بار در استان گلستان، شهرستان بندر گز با عنوان «گردهمايي پرندگان زينتي استان گلستان» برگزار شد.

اين گردهمايي به همت و تلاش اعضاي محترم اتحاديه بالاخص جناب آقاي جواد هراتي، فرماندار محترم‌ شهرستان، شهردار محترم و رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي در تاريخ 5 ارديبهشت از ساعت 10 تا 12 در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامي شهرستان بندر گز برگزار شد و علاقه‌مندان به پرندگان زينتي از اقصا نقاط استان و کشور در اين جلسه حضور يافتند.

در ابتدا پس از استماع کلام روحاني قرآن و سرود جمهوري اسلامي، جناب آقاي احمدي به ايراد سخن پرداختند؛ به اهداف و فعاليت‌هاي اتحاديه اشاره اي داشتند و هدف اصلي برگزاري اين گردهمايي را آشنايي به ماهيت و اهداف اين اتحاديه برشمردند.

ايشان اهميت فعاليت‌هاي گروهي را شايان توجه دانسته و تنها راه موفقيت در امور مربوط به پرندگان زينتي را در انجام کار گروهي، همدلي و همراهي،‌صداقت و همکاري جمعي دانستند.

 

پس از سخنان ايشان، جناب دکتر کاشاني به موضوع شناسايي گونه‌هاي قناري، اهميت اصلاح نژاد، تلاش در علمي نمودن فعاليت‌ها و جايگاهي که اين اتحاديه در آينده بدان مي‌رسد ايراد سخن نمودند.

 

در ادامه جلسه، پس از پذيرايي از حاضرين، جناب مهندس درزي شهردار محترم بندر گز، ضمن خيرمقدم به حضار و ميهمانان،‌اشاره اي به سابقه تاريخي بندر گز نمودند و قول هرگونه مساعدتي را جهت همکاري با علاقه مندان به پرندگان زينتي دادند

پس از آن، آقاي احمدي، به سئوالات حاضرين پاسخ داد و در پايان جلسه از آقاي هراتي، با اهداء لوح سپاس و هديه بدست شهردار محترم، به پاس زحمات ايشان تقدير به عمل آمد.

همچنين از شهردار، فرماندار، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي، اعضاي شوراي شهر آقايان: جهانشاهي، تمرتاش، درويشي و همچنين پيشکسوتان حاضر در جلسه همچون آقايان ضياء حسيني، مقدم و رحيمي تقدير به عمل آمد.

کليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلّق به «شرکت تعاوني پاک گسترش امين يار» بوده و برداشت مطالب با ذکر مآخذ بلامانع مي باشد.